Bezzera Matrix MN

Značka: Bezzera
Kód produktu: Bezzera Matrix MN
Dostupnosť: Dočasne vypredané
2 390,00€
Bez DPH: 1 991,67€

Množstvo

 

Model Bezzera Metrix MN je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Vonkajšie telo sa skladá z leštenej nerezovej oceli AISI 304  a z bočného  LED podsvietenia. Hlavné prednosti sú nerezové telo, legendárna hlava E61,medený bojler s integrovaným výmenníkom na paru, PID systém, profesionálne rotačné čerpadlo, bočné LED podsvietenia a taliansky dizajn, ktorý vynikne v každej domácností a premení ju na štýlovú súkromnú kaviareň. Kávovar je vhodný do domácností, menších prevádzok kaviarní, hotelov alebo barov. 

 

Srdcom Bezzera Matrix MN je profesionálne rotačné čerpadlo. Legendárna hlava kávovaru E61 je zahrievaná klasickým termoskopickým systémom a zaručuje výnimočnú tepelnú stabilitu. Kávovar má medený bojler s integrovaným výmenníkom na paru, ktorý  umožňuje pripravovať espresso a napeňovať mlieko zároveň a to bez poklesu tlaku, PID systém - digitálna regulácia teploty vody, teplotu vody si môžte nastaviť, čím si viete prispôsobiť teplotu vášho espressa k dokonalej chuti. Bezzera Matrix MN vám ponúka  možnosť dvojitého napojenia na vodu - zásobník (4 l) alebo priame napojenie k zdroju vody. 

Bezzera Matrix MN má veľkosť bojleru espresso 0,45 l + para 1l a ovláda sa cez digitálny panel 3,5", kde si viete nastaviť ďalšie funkcie.

 Príslušenstvo v balení 

·      dve páky 

·      páka na jednu kávu

·      páka na dve kávy

·      slepé sitko, tamper, odmerka na kávu, kefka na čistenie hlavy kávovaru

Technické parametre:    

Čerpadlo - rotačné

Veľkosť bojleru - espresso 0,45 l + para 1l

Veľkosť nádržky - 4 l 

Šírka – 310 mm 

Hĺbka – 420 mm 

Výška – 470 mm

Hmotnosť – 31kg    

Napájanie - 220-240V / 50-60Hz 

Príkon - 1500W +1200W

 

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť