Bezzera Duo TOP MN

Značka: Bezzera
Kód produktu: Bezzera Duo TOP MN
Dostupnosť: Dočasne vypredané
2 100,00€ 2 290,00€
Bez DPH: 1 750,00€

Množstvo

 

Model Bezzera Duo TOP MN je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Vonkajšie telo sa skladá z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Hlavné prednosti sú nerezové telo, legendárna hlava E61, medený bojler s integrovaným výmenníkom na paru, PID systém, profesionálne rotačné čerpadlo, digitálny panel, ktorý slúži na nastavenie teploty, automatické vypnutie/zapnutie kávostroju, nastavenie automatického čistiacého cyklu a taliansky dizajn, ktorý vynikne v každej domácností a premení ju na štýlovú súkromnú kaviareň. Kávovar je vhodný do domácností, menších prevádzok kaviarní, hotelov alebo barov. 

  

Srdcom Bezzera Duo TOP MN je profesionálne rotačné čerpadlo. Legendárna hlava kávovaru E61 je zahrievaná klasickým termoskopickým systémom a zaručuje výnimočnú tepelnú stabilitu. Kávovar má medený bojler s integrovaným výmenníkom na paru, ktorý umožňuje pripravovať espresso a napeňovať mlieko zároveň a to bez poklesu tlaku, PID systém - digitálna regulácia teploty vody, teplotu vody si môžete nastaviť, čím si viete prispôsobiť teplotu vášho espressa k dokonalej chuti. Bezzera Duo TOP MN vám ponúka  možnosť dvojitého napojenia na vodu - zásobník (4 l) alebo priame napojenie k zdroju vody.

Bezzera Duo TOP MN sa ovláda sa cez digitálny panel 3,5", kde si viete nastaviť ďalšie funkcie, ktoré zaručujú bezstarostný chod kávostroju.

 

Príslušenstvo v balení 

dve páky 

páka na jednu kávu

páka na dve kávy

slepé sitko, tamper, odmerka na kávu, kefka na čistenie hlavy kávovaru

 

Technické parametre:    

Čerpadlo - rotačné

Veľkosť bojleru - espresso 0,45 l + para 1l

Veľkosť nádržky - 4 l 

Šírka – 310 mm 

Hĺbka – 420 mm 

Výška – 470 mm

Hmotnosť – 31kg    

Napájanie - 220-240V / 50-60Hz 

Príkon - 1500W +1200W

Napísať hodnotenie

Prosím, prihláste sa alebo sa registrujte, ak chcete hodnotiť