Čaj

Čaj

 


Zoradiť podľa:
Položiek:
 Darjeeling Second Flush TGFOP
Darjeeling Second Flush TGFOP Tradičná zmes jemných čiernych čajov z druhého, chuťovo silnejšieho zberu. Celé telo prináša typickú aromatickú chuť muškátového oriešku. ..
China Chun Mee
Klasický zelený čaj z Číny. Čaj v šálke jasne žltej farby s chuťou koláča.Zelený čaj pre každý vkus. ..
Darjeeling Himalaya Second Flush
Darjeeling z druhého zberu. Aromatický, ľahký z vôňou muškátového oriešku. ..
Gunpowder BIO
Jeden z najobľúbenejších zelených čajov na svete, ktorý vďačí za svoj názov  Britom. Čaj má jasne žltú farbu, silnejšiu chuť. ..
Happy Day
Ovocný čaj pre celú rodinu. Zmes kúskov jabĺk,šípky,citronovej kôry,citronovej trávy a kvety harmančeka ochutený medom a citrónom. Čaj poskytuje plnú chuť bez kyslosti. ..
Harmonie - BIO
Komplexná zmes čaju. Zloženie:malinové listy,medovka,mäta,lipový kvet,aníz,jablko,rozmarín,tymián a okvetné lístky ruží. Z biologického poľnohospodárstva. ..
Japan Bancha BIO
Zelený čaj pre každý deň! Čaj pochádza z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku. Tmavšie lístky, jasno žlto-zelenej farbe v šálke s nizkym obsahom kofeínu.  ..
Japan Kukicha BIO
Delikates, ľahko horký zelený čaj zo stoniek z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku. Žlto-zelená farba v šálke s pomerne nízkym obsah kofeínu. ..
Japan Sencha BIO
Vyvážený Zelený čaj z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku.  Táto osvedčená kvalita Sencha je z konca zberu. Jemne svieži čaj, mierna horkosť, žiarivo zelená farba v šálke. ..
Kamilkový čaj
Nádherne kvety harmančeka, majú vysoký obsah esenciálnych olejov, ktoré poskytujú aromatickú vôňu. Čaj má relaxačný charakter. ..
Kiwi - Jahoda
Veľmi populárna zmes ovocného čaju. Táto zmes sa skladá z vysoko kvalitnej šípky, kvetu ibišteka, kuskov jabĺk a citronovej kôry. Lahodnú chuť tohto čaju dotvárajú kusy kiwi a malých jahô..
Ovocná záhrada
Ovocný čaj, ktorý obsahuje šípky,kvety ibišteka,kúsky jabĺk a citronovej kôry. ..
Pina Colada
Karibský koktail z jemného ibišteka,šípky,pomarančovej kôry , kandizovaných kúskov  ananásu, kokosových kúskov tvorí smotanovo sladkú chuť. ..
Raňajkový bylinkový čaj
Osviežujúca zmes z Kamilky,ibišteka,šípky,mäty, listy černíc,listy malín,nechtík lekársky a nevädzové lístky.Čaj z mierne červenou farbou ideálny na začiatok dňa. Zloženie: Šípky, ibištek,listy..
Rooibos African Chai
Bezkofeínový čaj z južnej Afriky so škoricou,kardamónom,citrusovou kôrou,kúskami zázvoru,anízu,korenia a klinčekov. Má plnú korenisto -sladkú chuť. ..
Rooibos Classic - BIO
Bezkofeínový čaj, ekologicky pestovaný v južnej Afrike.  Má plnú ovocno-sladkú chuť. ..
Rooibos Obers-Erdbeer
Bezkofeínový čaj z južnej Afrikky, ochutený kúskami jahôd,jahodovými lístkami,kvetom nechtíka a so smotanovo - jahodovou arómou a chuťou. ..
Sonnenwiese
Letná zmes čaju. Zloženie: citronová tráva,ostružinové listy,medovka,slnečnicový kvet. ..
Večerný bylinkový  čaj
Upokojujúca zmes medovky,šípky,kvetu ibišteka,lipový kvet, pomarančová a citronová kôra. Mierne relaxačný čaj s príjemnou sviežosťou ideálny na zakončenie dňa. ..
Zobrazuje sa 1 až 20 z 20 položiek (1 stránok)