Čaj

Čaj

 


Zoradiť podľa:
Položiek:
China Chun Mee
Klasický zelený čaj z Číny. Čaj v šálke jasne žltej farby s chuťou koláča.Zelený čaj pre každý vkus. ..
Darjeeling Himalaya Second Flush
Darjeeling z druhého zberu. Aromatický, ľahký z vôňou muškátového oriešku. ..
Gunpowder BIO
Jeden z najobľúbenejších zelených čajov na svete, ktorý vďačí za svoj názov  Britom. Čaj má jasne žltú farbu, silnejšiu chuť. ..
Happy Day
Ovocný čaj pre celú rodinu. Zmes kúskov jabĺk,šípky,citronovej kôry,citronovej trávy a kvety harmančeka ochutený medom a citrónom. Čaj poskytuje plnú chuť bez kyslosti. ..
Japan Bancha BIO
Zelený čaj pre každý deň! Čaj pochádza z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku. Tmavšie lístky, jasno žlto-zelenej farbe v šálke s nizkym obsahom kofeínu.  ..
Japan Kukicha BIO
Delikates, ľahko horký zelený čaj zo stoniek z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku. Žlto-zelená farba v šálke s pomerne nízkym obsah kofeínu. ..
Japan Sencha BIO
Vyvážený Zelený čaj z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku.  Táto osvedčená kvalita Sencha je z konca zberu. Jemne svieži čaj, mierna horkosť, žiarivo zelená farba v šálke. ..
Kiwi - Jahoda
Veľmi populárna zmes ovocného čaju. Táto zmes sa skladá z vysoko kvalitnej šípky, kvetu ibišteka, kuskov jabĺk a citronovej kôry. Lahodnú chuť tohto čaju dotvárajú kusy kiwi a malých jahô..
Ovocná záhrada
Ovocný čaj, ktorý obsahuje šípky,kvety ibišteka,kúsky jabĺk a citronovej kôry. ..
Pina Colada
Karibský koktail z jemného ibišteka,šípky,pomarančovej kôry , kandizovaných kúskov  ananásu, kokosových kúskov tvorí smotanovo sladkú chuť. ..
Rooibos African Chai
Bezkofeínový čaj z južnej Afriky so škoricou,kardamónom,citrusovou kôrou,kúskami zázvoru,anízu,korenia a klinčekov. Má plnú korenisto -sladkú chuť. ..
Rooibos Classic - BIO
Bezkofeínový čaj, ekologicky pestovaný v južnej Afrike.  Má plnú ovocno-sladkú chuť. ..
Rooibos Obers-Erdbeer
Bezkofeínový čaj z južnej Afrikky, ochutený kúskami jahôd,jahodovými lístkami,kvetom nechtíka a so smotanovo - jahodovou arómou a chuťou. ..
Zelený čaj Bellini
Zmes zeleného čaju z Číny a Indie s kúskami broskýň a kvetov slnečnice.Chuť ovocno-krémová ako Taliansky nápoj Bellini.Príprava: 6 lyžičiek na 1L, zalievame /80 C/ vodou, doba luhovanie 2 minúty. ..
Zobrazuje sa 1 až 14 z 14 položiek (1 stránok)