Čaj

Čaj

 


Zoradiť podľa:
Položiek:
 Darjeeling Second Flush TGFOP
Darjeeling Second Flush TGFOP Tradičná zmes jemných čiernych čajov z druhého, chuťovo silnejšieho zberu. Celé telo prináša typickú aromatickú chuť muškátového oriešku. ..
 Hawaii Cocktail
Exotická zmes čaju z kvetov ibišteku, šípky, ríbezlí, ananásu, papáje, citrónovej kôry a na slnku dozretých kúskov broskyne a manga. Ideálny aj ako ľadový čaj! ..
ASSAM BIO TGFOP
Assam BIO Čierny čaj z oblasti Assam, zlaté špičky lístkov tohto čaju sú spracované jemnou metódou. Tento čaj pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Čaj má červeno-zlatú farbu s veľmi jemno..
Assam Goldspitzen TGFOP
Prémiová zmes čierneho čaju z oblasti Assam, ktorý má krásne, hladké listy s mnohými zlatými Tips. Ľahká chuť z Assamu. ..
China Chun Mee
Klasický zelený čaj z Číny. Čaj v šálke jasne žltej farby s chuťou koláča.Zelený čaj pre každý vkus. ..
Darjeeling Himalaya Second Flush
Darjeeling z druhého zberu. Aromatický, ľahký z vôňou muškátového oriešku. ..
Gunpowder BIO
Jeden z najobľúbenejších zelených čajov na svete, ktorý vďačí za svoj názov  Britom. Čaj má jasne žltú farbu, silnejšiu chuť. ..
Happy Day
Ovocný čaj pre celú rodinu. Zmes kúskov jabĺk,šípky,citronovej kôry,citronovej trávy a kvety harmančeka ochutený medom a citrónom. Čaj poskytuje plnú chuť bez kyslosti. ..
Harmonie - BIO
Komplexná zmes čaju. Zloženie:malinové listy,medovka,mäta,lipový kvet,aníz,jablko,rozmarín,tymián a okvetné lístky ruží. Z biologického poľnohospodárstva. ..
Japan Bancha BIO
Zelený čaj pre každý deň! Čaj pochádza z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku. Tmavšie lístky, jasno žlto-zelenej farbe v šálke s nizkym obsahom kofeínu.  ..
Japan Genmaicha
Japonský čaj Sencha  a pražená ryža. Zelený čaj a do chrumkava opečená ryža sú zmiešané čím dostáva čaj unikátnu chuť sladkého koláča. ..
Japan Kukicha BIO
Delikates, ľahko horký zelený čaj zo stoniek z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku. Žlto-zelená farba v šálke s pomerne nízkym obsah kofeínu. ..
Japan Sencha BIO
Vyvážený Zelený čaj z ekologického poľnohospodárstva v južnom Japonsku.  Táto osvedčená kvalita Sencha je z konca zberu. Jemne svieži čaj, mierna horkosť, žiarivo zelená farba v šálke. ..
Kamilkový čaj
Nádherne kvety harmančeka, majú vysoký obsah esenciálnych olejov, ktoré poskytujú aromatickú vôňu. Čaj má relaxačný charakter. ..
Kiwi - Jahoda
Veľmi populárna zmes ovocného čaju. Táto zmes sa skladá z vysoko kvalitnej šípky, kvetu ibišteka, kuskov jabĺk a citronovej kôry. Lahodnú chuť tohto čaju dotvárajú kusy kiwi a malých jahô..
Nepal Golden Maloom
Tento čaj rastie vo výške 3500-5500 nad morom a je pochopitelné, prečo je Golden Nepal Maloom opisovaný ako čaj zo "strechy sveta,,. Tento čaj má jasne výrazný charakter Darjeelingu, jemne pik..
Ovocná záhrada
Ovocný čaj, ktorý obsahuje šípky,kvety ibišteka,kúsky jabĺk a citronovej kôry. ..
Pina Colada
Karibský koktail z jemného ibišteka,šípky,pomarančovej kôry , kandizovaných kúskov  ananásu, kokosových kúskov tvorí smotanovo sladkú chuť. ..
Raňajkový bylinkový čaj
Osviežujúca zmes z Kamilky,ibišteka,šípky,mäty, listy černíc,listy malín,nechtík lekársky a nevädzové lístky.Čaj z mierne červenou farbou ideálny na začiatok dňa. Zloženie: Šípky, ibištek,listy..
Zobrazuje sa 1 až 20 z 25 položiek (2 stránok)