Exclusive Coffee

Exclusive Coffee

 

Zoradiť podľa:
Položiek:
Brazilia RED IAPAR  Bio- Demeter
Prvá bio-dynamická kávová plantáž na svete. lapar je 100% Arabica ktorá podobne ako Jacu Bird pochádza výlučne z oblasti Pedro Azul Arace Farma Camocim Organic v Esprito Santo v Brazílii. Majiteľ farm..
Galapagos San Christobal
Veľmi vzácna káva z jedného z ostrovov v Tichom oceáne. Pestuje sa na chránených sopečných svahoch v absolútne neporušenom biologickom prostredí. Optimálne zásobovanie vodou u EL Junco zaručuje ide..
Hawaii Kona Captain Cook Moki`s farm
Hawaii Kona Captain Cook Moki`s farm Moki`s farma sa nachádza v meste Captain Cook na západnom pobreží ostrova Hawaii.Nadmorská výška farmy je ideálna na pestovanie kávovníka , pretože táto obl..
Honduras Conejo Bio-Demeter
Táto certifikovaná BIO - DEMETER 100% Arabica pochádza z oblasti Marcala z družstva 18 Conejo. Káva je pomenovaná podľa mayského kráľa Uaxaclajunn Ub’aah K’awii. Káva sa pestuje na základoch biodynami..
Jacu Bird
Jacu Bird Coffee Jacu Bird je vták-bylinožravec, ktorý obýva zalesnené kávové plantáže v BRAZILII , konkrétne na bio farme Camocin , nachádzajúcej sa v Pedre Azul (region Espirito Santo) . Tiet..
Jamaica Blue Mountain
Je jamajská Blue Mountain naozaj najlepšia káva na svete? Prirodzene, niet pochybností o tom, že Blue Mountain je jednou z najlepších káv na svete. Káva je plnej chuti, harmonická, ovocná a s veľmi..
Kopi Luwak Indonesien
Na tejto výnimočnej káve si fajnšmekri naozaj pochutnajú – väčšinou však len do chvíle, než sa dozvedia odkiaľ jej nezameniteľná chuť pochádza. Slovo luwak v indonéštine označuje cibetku – kunovité..
Nepal Mount Everest Supreme
Táto káva z Nepálu patrí medzi najvzácnejšie kávy na svete. Kávu pestujú malí farmári na svojich maličkých políčkach 50km severne od Kathmandu. Káva má intenzívnu kakaovú arómu, chuť pomarančo..
Puerto Rico Yauco Selecto
Yauco Selecto je jednou zo špičkových káv sveta. Yauco Selecto sa pestuje iba na troch farmách na juhozápade ostrova. Yauco Selecto sa vyznačuje vysokou chuťovou plnosťou, intenzívnou vôňou a jedin..
Zobrazuje sa 1 až 9 z 9 položiek (1 stránok)