Kávovary

Kávovary

Zoradiť podľa:
Položiek:
Bezzera Unica
Legenda Talianska Bezzera dal 1901Model Bezzera Unica je šikovný malý espresso  kávovar  s 1 vykurovacím okruhom. Karoséria je z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Legendárna hlava kávovaru&..
1 029,00€
ECM Classica PID
ECM Classika PID Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy a návrhy ..
1 299,00€
Rocket Appartamento
Kvalitou vyhotovenia, nádherným dizajnom a dokonalou technikou prípravy kávy dáva tomuto modelu nádych luxusu bez kompromisu. Appartamento je kompaktný kávovar určený pre milovníkov  espr..
1 250,00€
Bezzera Magica
Legenda Talianska Bezzera dal 1901Model Bezzera Magica je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Karoséria je z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Legendárna hlava kávovaru E61 je z..
1 249,00€
ECM Barista
ECM Barista Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy a návrhy od zá..
1 499,00€
Bezzera Magica PID
Legenda Talianska Bezzera dal 1901Nová verzia Bezzera Magica -PID je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Karoséria je z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Legendárna hlava kávovaru&n..
1 399,00€
Bezzera Galatea Domus
Legenda Talianska Bezzera dal 1901Model Bezzera Galatea je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Karoséria je z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Legendárna hlava kávovaru E61 je..
1 549,00€
Bezzera Mitica S
Model Bezzera Mitica  je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Karoséria je z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Legendárna hlava kávovaru E61 je zahrievaná klasick..
1 399,00€
Bezzera Mitica TOP
Model Bezzera Mitica TOP je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Karoséria je z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Legendárna hlava kávovaru E61 je zahrievaná klasickým ..
1 699,00€
Bezzera Mitica TOP PID
Model Bezzera Mitica TOP PID je kávovar vyrobený z profesionálnych komponentov. Karoséria je z leštenej nerezovej oceli AISI 304. Legendárna hlava kávovaru E61 je zahrievaná klasi..
1 899,00€
ECM CM 54 -Manuál
Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy a návrhy od zákazníkov sú ďalším základo..
Bezzera HOBBY NEU Nerez
Nová Bezzera HOBBY je malý prvotriedny jednookruhový kávovar s trojcestným elektromagnetickým ventilom.Medený bojler a profesionálna hlava kávovaru typ BZ zaručuje profesionálnu teplotnú stabilitu.-vi..
ECM S 64 Automatic mlynček
ECM S 64 Automatic mlynček Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy ..
La Pavoni Cellini Premium
Cellini Premium model je vybavený medeným bojlerom s vonkajšou izoláciou pre lepšiu tepelnú stabilitu a úspory energie. Karosérie z nerezovej ocele AISI 304. Legendárná hlava kávovaru&nb..
1 350,00€
La Pavoni ELH  Europiccola lusso wooden handgrips
La Pavoni Europiccola ELH: pákový kávovar ktorý je vždy v móde. Bojler kávovaru je z pochromovanej mosadze. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa,údržba je však potrebná. Zdvihnutím pák..
La Pavoni ERH Europiccola Copper-Brass wooden handgrips
Popis: La Pavoni Europiccola ERH: pákový kávovar ktorý je vždy v móde. Bojler kávovaru je medený. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa,údržba je však potrebná.Zdvihnutím páky ..
La Pavoni PLH Professional lusso wooden handgrips
La Pavoni Professional PLH: Model navrhnutý v roku 1970. Pákový pochrómovaný s drvenými rúčkami. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa, údržba je však potrebná. Zdvihnutím pá..
La Pavoni PRH  Professional lusso wooden handgrips
La Pavoni Professional PRH: pákový kávovar ktorý je vždy v móde. Bojler kávovaru je medený. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa, údržba je však potrebná. Zdvihnutím páky pr..
1 116,00€
DMB Domus Bar Lever Switch
Poloprofesionálny nerezový espresso kávovar s nastaviteľným mlynčekom na kávu. Mosadzný bojler, vyhrievanie šálok, pochromovaná mosadzná páka, sitka na jednu alebo dve dávky kávy.anti-drip stop ele..
Zobrazuje sa 1 až 20 z 23 položiek (2 stránok)