La Pavoni

La Pavoni


Zoradiť podľa:
Položiek:
La Pavoni ELH  Europiccola lusso wooden handgrips
La Pavoni Europiccola ELH: pákový kávovar ktorý je vždy v móde. Bojler kávovaru je z pochromovanej mosadze. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa,údržba je však potrebná. Zdvihnutím pák..
La Pavoni ERH Europiccola Copper-Brass wooden handgrips
Popis: La Pavoni Europiccola ERH: pákový kávovar ktorý je vždy v móde. Bojler kávovaru je medený. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa,údržba je však potrebná.Zdvihnutím páky ..
La Pavoni PLH Professional lusso wooden handgrips
La Pavoni Professional PLH: Model navrhnutý v roku 1970. Pákový pochrómovaný s drvenými rúčkami. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa, údržba je však potrebná. Zdvihnutím pá..
La Pavoni PRH  Professional lusso wooden handgrips
La Pavoni Professional PRH: pákový kávovar ktorý je vždy v móde. Bojler kávovaru je medený. Veľký bojler zaisťuje menej usádzania vodného kameňa, údržba je však potrebná. Zdvihnutím páky pr..
1 116,00€
DMB Domus Bar Lever Switch
Poloprofesionálny nerezový espresso kávovar s nastaviteľným mlynčekom na kávu. Mosadzný bojler, vyhrievanie šálok, pochromovaná mosadzná páka, sitka na jednu alebo dve dávky kávy.anti-drip stop ele..
La Pavoni GCPM
Celonerezový pochrómovaný model GCPM. Profesionálna funkčnosť na prípravu espressa a cappuccina.Mosadzný bojler pre dosiahnutie lepšej tepelnej stability, parný ventil na horúcu vodu alebo paru na ..
La Pavoni GCN
Model La Pavoni GCN klasický hranatý tvar s profesionálnou funKčnosťou na prípravu espressa a cappuccina. Lakovaná čierna karoséria.Mosadzný bojler pre dosiahnutie tepelnej stability. Čerpadlo ULKA..
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 položiek (1 stránok)