Mlynčeky

Mlynčeky

 

Zoradiť podľa:
Položiek:
Eureka Instantaneo Chrom
Eureka tradičný výrobca mlynčekov od roku 1920.- mlynček s priamym mletím do páky-mlynček s časovačom mletia kávy-mikrometrické nastavenie hrúbky mletia-zásobník na kávu 250g-50 mm mlecie kameneRozmer..
Hario Ceramic Skerton
Manuálny mlynček Hario Skerton s keramickými kameňmi. Tento mlynček má keramické kamene zabezpečia presné mletie. Kónické keramické kamene zabezpečia presné a rovnorodé mletie. ..
Hario Mill Column
Manuálny mlynček Hario Mill Column s keramickými kameňmi.Krásna kombinácia dreva a kovu.Kónické keramické kamene zabezpečia presné a rovnorodé mletie.Jednoduché nastavenie širokej škály nastavení hrúb..
Hario Mini Mill Slim
 Manuálny mlynček Hario Mini Mill Slim s keramickými kameňmi. Tento mlynček má keramické kamene zabezpečia presné mletie. Kónické keramické kamene zabezpečia presné a rovnorodé mletie...
ECM CM 54 -Manuál
Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy a návrhy od zákazníkov sú ďalším základo..
Mahlkonig VARIO
Nemecká firma Mahlkonig najkvalitnejší výrobca mlynčekov na kávu. Presný mlynček s keramickými kameňmi profesionálnej kvality. Možnosť mletia do páky aj do zásobníka -keramické kamene 54mm..
Eureka Perfetto-Chrom
Eureka tradičný výrobca mlynčekov od roku 1920.- mlynček s priamym mletím do páky- elektronické programovanie dávkovania kávy / digitálny časovač /-mikrometrické nastavenie hrúbky mletia-systém jednod..
Rocket Faustino Black
Aby mal Fausto svojho syna bol vyrobený malý  Faustino- mlynček s priamym mletím do páky- elektronické programovanie dávkovania kávy / digitálny časovač /-mikrometrické nastavenie hrúbky mletia-s..
ECM S 64 Automatic mlynček
ECM S 64 Automatic mlynček Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy ..
Rocket Fausto
- mlynček s priamym mletím do páky- elektronické programovanie dávkovania kávy / digitálny časovač /-mikrometrické nastavenie hrúbky mletia-systém jednoduchého nastavenia -zásobník na kávu 600g-65 mm..
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 položiek (1 stránok)