Mlynčeky

Mlynčeky

 

Zoradiť podľa:
Položiek:
Baratza Encore
Encore je základný model od firmy Baratza, ktorý je vhodný na všetky druhy mletia od najjemnejšieho espressa, až po najhrubšie.French Press. Tichý motor s ocelovými kónickými kameňmi 40 mm, ľa..
Hario Ceramic Skerton
Manuálny mlynček Hario Skerton s keramickými kameňmi. Tento mlynček má keramické kamene zabezpečia presné mletie. Kónické keramické kamene zabezpečia presné a rovnorodé mletie. ..
Hario Mill Column
Manuálny mlynček Hario Mill Column s keramickými kameňmi.Krásna kombinácia dreva a kovu.Kónické keramické kamene zabezpečia presné a rovnorodé mletie.Jednoduché nastavenie širokej škály nastavení hrúb..
Hario Mini Mill Slim
 Manuálny mlynček Hario Mini Mill Slim s keramickými kameňmi. Tento mlynček má keramické kamene zabezpečia presné mletie. Kónické keramické kamene zabezpečia presné a rovnorodé mletie...
Bezzera BB005 MN
Nerezový  mlynček s priamym mletím do páky.   Parametre: Výkon 100 W, 900 otáčok za minútu, polomer ml. kameňa 48 mm, ml. kapacita 4 Kg/H Š: 130 m..
Macap M2M- Chróm
Macap tradičný Taliansky výrobca mlynčekov.Model M2M -Chróm  je profesionálny mlynček s plochými oceľovými kameňmi s priemerom 50mm -Jednoduché nastavenia hrubosti mletia kávy-mletie kávy pr..
Eureka Instantaneo Chrom
Eureka tradičný výrobca mlynčekov od roku 1920.- mlynček s priamym mletím do páky-mlynček s časovačom mletia kávy-mikrometrické nastavenie hrúbky mletia-zásobník na kávu 250g-50 mm mlecie kameneRozmer..
Mahlkonig VARIO
Nemecká firma Mahlkonig najkvalitnejší výrobca mlynčekov na kávu. Presný mlynček s keramickými kameňmi profesionálnej kvality. Možnosť mletia do páky aj do zásobníka -keramické kamene 54mm..
ECM CM 54 -Manuál
Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy a návrhy od zákazníkov sú ďalším základo..
ECM S 64 Automatic mlynček
ECM S 64 Automatic mlynček Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy ..
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 položiek (1 stránok)