Elektrické

Elektrické

 

Zoradiť podľa:
Položiek:
Macap M2M- Chróm
Macap tradičný Taliansky výrobca mlynčekov.Model M2M -Chróm  je profesionálny mlynček s plochými oceľovými kameňmi s priemerom 50mm -Jednoduché nastavenia hrubosti mletia kávy-mletie kávy pr..
Eureka Instantaneo Chrom
Eureka tradičný výrobca mlynčekov od roku 1920.- mlynček s priamym mletím do páky-mlynček s časovačom mletia kávy-mikrometrické nastavenie hrúbky mletia-zásobník na kávu 250g-50 mm mlecie kameneRozmer..
Mahlkonig VARIO
Nemecká firma Mahlkonig najkvalitnejší výrobca mlynčekov na kávu. Presný mlynček s keramickými kameňmi profesionálnej kvality. Možnosť mletia do páky aj do zásobníka -keramické kamene 54mm..
Eureka Perfetto-Chrom
Eureka tradičný výrobca mlynčekov od roku 1920.- mlynček s priamym mletím do páky- elektronické programovanie dávkovania kávy / digitálny časovač /-mikrometrické nastavenie hrúbky mletia-systém jednod..
ECM CM 54 -Manuál
Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy a návrhy od zákazníkov sú ďalším základo..
ECM S 64 Automatic mlynček
ECM S 64 Automatic mlynček Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Vlastné výskumy ..
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 položiek (1 stránok)